GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 13778337

nr 1377 8337

Vas

Moser, Karlsbad. Signerad, Tjeckien, djuplila glasmassa med fasetterad form, förgylld reliefdekor, Höjd: 23cm

Utrop:

1.800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 8 februari 2021
kl 18:02:02

7/2 03:01:18 1      1.300 kr
7/2 17:34:13 2      Vinnande bud